Παιδική Bienalle 2018 – Βραβεία
Κατά την διάρκεια του σχολικού ετους 2017-18 το 1ο Γυμνάσιο Σύρου έλαβε μέρος στον διαγωνισμό της παιδικής Biennale Ξάνθης και απέσπασε δύο βραβεία.
1ο βραβείο Κοτσαρίνη Αργυρώ
2ο βραβείο Αγνή Δεσύπρη
Ευχαριστώ πολύ τους μαθητές που συμμετείχαν σε αυτή την προσπάθεια και χαίρομαι που ανταμείφθηκαν οι κόποι τους. Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ και στους καθηγητές του γυμνασίου, που με την στάση τους διευκόλυναν την προσπάθεια των μαθητών και την δική μου.
Συγχαρητήρια σε όλους,
Διαμαντακη Αργυρω ΠΕ08
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]